Wieńce pogrzebowe

Gdańsk.

Wieńce i wiązanki kwiatów na pogrzeb to jedna z usług przy współpracy z lokalnymi kwiaciarniami, które mają za sobą kilkadziesiąt lat doświadczenia.

Kwiaty z zakładu pogrzebowego z Gdańska. Wielu uczestników pogrzebu składa swoje wiązanki pogrzebowe przed trumną, podkreślając w ten sposób uczczenie pamięci osoby zmarłej. Jako zakład pogrzebowy z gdańska posiadamy szeroki wachlarz wieńców i wiązanek z kwiatów ,które są nieodzownym elementem ceremonii. Jesteśmy w stanie dopasować się pod gusta każdej osoby chcącej złożyć zamówienie. Dodatki takie jak wstęgi, na których można napisać dowolne słowa pożegnalne wraz z informacją od kogo one są to już standard od wielu lat. W kwestii kwiatów zazwyczaj nie am żadnych ograniczeń związanych z doborem określonych gatunków czy też mieszania różnych na jednym wieńcu czy też wiązance pogrzebowej.

Przykładowy cennik kwiatów

Pojedyńcza róża10zł.
Floret na trumnę90zł.
Wiązanka mała90zł.
Wiązanka duża120zł.
Wieniec mały180zł.
Wieniec średni200zł.
Wieniec duży300zł.
Wieniec MAX lub serce500zł.
Przykładowe powyższe ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.


Wieńce pogrzebowe - usługi kwiaciarni

Usługa w Gdańsku - wieńce pogrzebowe, kwiaty. Powyżej mamy przykład wieńca, który jest przeznaczony na trumnę dla zmarłej młodej kobiety. Każdy wieniec ma swój indywidualny charakter i dopasowany jest do człowieka, który zmarł czyli mniej więcej oddaje jego charakter i duszę.

Zakład w Gdańsku - wieńce pogrzebowe, kwiaty. Usługi związane z kwiatami to przede wszystkim koloryt branży i większa doza optymizmu w tych smutnych pełnych zadumy chwilach. Powyżej przykładowy wieniec z astrów i róż, które w połączeniu z zielenią tworzą wyrazistą kompozycję.

Usługi pogrzebowe - kwiaty. Róże są często elementem, który wypełnia całą ceremonię na cmentarzu, ponieważ każdy uczestnik wchodząc na cmentarz może dostać jedną różę, aby w ten sposób pożegnać się z osobą zmarłą wrzucając różę do grobu na trumnę lub urnę. Ludzie trzymający róże dodają koloru do pogrzebowej atmosfery.

Usługa w Gdańsku - wieńce pogrzebowe, kwiaty. Wieńce i ich wielkość kategoryzowana jest na pięć różnych rozmiarów i mogą to być:
  • pojedyńcze kwiaty - np. róże
  • małe bukiety kwiatów
  • średnie bukiety kwiatów z wieloma ozdobami
  • wieńce małe
  • wieńce średnie
  • wieńce duże
  • wiązanki małe
  • wiązanki duże

Usługa w Gdańsku - wieńce pogrzebowe, kwiaty. Aby oddać charakter płci osoby zmarłej odpowiednio dobierane są kolory ogólnie przyjęte. Przykładowo jeżeli dotyczy to kobiet dodawanych jest więcej kolorów różowych i czerwonych. Jeśli osobą zmarłą jest męszczyzna przeważającymi kolorami to odcienie niebieskiego lub białego.