Usługi pogrzebowe

Gdańsk.

Nasze zakład świadczy usługi pogrzbowe w Gdańsku od wielu lat mając duże doświadczenie

Będąc od wielu lat w branży pogrzebowej nasz zakład ma duże doświadczenie i dlatego wiemy jak należy postępować z najbliższymi osobami osoby zmarłej. Specjalizując się w branży pogrzebowej pomagamy zorganizować wyjątkową ceremonię pożegnalną słuchając potrzeb i wizji naszych klientów. Zazwyczaj wychodzimy z propozycjami pięknego pożegnania bliskiej osoby zmarłej a nasi klienci podchodzą z dużą aprobatą do naszych propozyji.

Każdy element może być spersonalizowany taki jak trumna czy też wiązanki pogrzebowe za pomocą różnych motywów, kolorów i innych akcesoriów. Rodzina może dostarczyć osobiste słowa, które mogą pojawić się na ceremonii na cmentarzu. Procedury prawne, które należy wykonać są załatwiane na tyle na ile pozwala prawo, natomiast cała ceremonia jest obsługiwana ze szczególnym zwracaniem uwagi na detale.

Pogrzeb oprócz rzeczy formalnych może być wyjątkowy, przeżywany w bardzo rodzinnej atmosferze zadumy i przemyśleń.

Usługi pogrzebowe to szeroki zakres wszelkich czynnośći związanych z pogrzebem takich jak:

 1. transport zwłok - krajowy i międzynarodowy
 2. załatwianie wszelkich formalności i dokumentów, które są niezbędne
 3. szeroki zakres usług pogrzebowych dodatkowych
 4. sprzedaż trumien
 5. sprzedaż urn
 6. sprzedaż kwiatów
 7. organizacja pogrzebu
 8. przygotowanie miejsca pochówku
 9. zadaszenie, które jest na cmentarzu
 10. samochody - karawany
 11. pieśni grane na cmentarzu - trąbka

Uroczystość pogrzebowa

Wiedząc, jak trudny jest to czas, gdy odchodzi bliska osoba zajmujemy się orgaznicają uroczystości pogrzebowej od a do z:

 • załatwiamy wszelkie formalności
 • zorganizujemy stypę
 • organizujemy transport
 • organizujemy wszystko na cmentarzu co jest niezbędne dla rodziny i najbliższych

Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i dbałość o detale spowodowały, że nasza firma jest dobrze postrzegana przez najbliższe rodziny osób zmarłych. Korzytanie z naszych usług w Gdańsku to przede wszystkim obsługa w pełnym zrozumieniu i wsparciu.

Przewozimy zwłoki, ciała zmarłych w usłudze transportu międzynarodowego i krajowego.

Transport zwłok, ciała lub prochów zmarłego w Gdańsku - krajowy i międzynarodowy.

Wychodząc na przeciw wymaganiom i potrzebom klientów transport międzynarodowy i krajowy zwłok, ciał osób zmarłych jest dobrze zorganizowany ale wymaga dopełnienia wielu formalności. Oczywiście my zajmujemy się wszystkim co niezbędne od tego, że posiadamy pozwolenia na transport poprzez organizację przewozu, aż po załatwianie wszystkich dokumentów. Działaliśmy na terenie całej polski, jak również w wielu krajach europy sprowadzając ciała osób zmarłych specjalistycznym karawanem chłodnią. w razie potrzeby wyjeżdżamy o dowolnej godzinie, ponieważ działamy 24 godziny na dobę.

Współpracujemy z kwiaciarniami i przygotowujemy wiązanki pogrzebowe w Gdańsku oraz wieńce.

Wiązanki pogrzebowe Gdańsk.

Kwiaty jakie towarzyszą podczas uroczystości pogrzebowych to nieodzowny element złożenia w pewnym sensie hołdu osobie zmarłej. Zazwyczaj najbliższa rodzina zamawia w gdańsku wiązanki pogrzebowe, które leżą na trumnie lub przy urnie podczas pogrzebu w kościele. Chcąc kupić najpiękniejsze kwiaty czy wieńce często jest tak, że trudno dokonać wyboru. Poprzez lata doświadczeń wyselekcjonowaliśmy najlepsze wieńce i kwiaty ograniczając się do kilkudziesięciu propozycji co z pewnością ułatwi wybór a co za tym idzie pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu przy wyborze.

Usługi pogrzebowe, jakie są świadczone w mieście Gdańsk są na najwyższym poziomie obsługi

Patrząc na opinie klientów z różnych źródeł. Każdy kto trafia to zakładu pogrzebowego zazwyczaj jest wyjątkowo obsłużony przez profesionalny personel. Firma pogrzebowa nie jest zwykłą działalnością i nie można jej porównać do żadnej innej. Specyfika pracy wymaga bardzo nietypowego i indywidualnego podejścia do każdego klienta.

Oferowane usługi pogrzebowe często zapewniają kompletną obsługę od wstępnych ustaleń do ostatecznego przebiegu ceremonii. Rynek tej branży ewaluuje od wieków i zmienia się na korzyść osób, które chcą na swój sposób pożegnać osobę zmarłą. Usługi zapewniają pomoc i wszelkie udogodnienia dla bliskich, aby pożegnanie było zapamiętane jako coś wyjątkowego. Jeśli chodzi o usługę transportu zwłok lub prochów osób zmarłych to załatwiamy wszelkie niezbędne formalności, gdy to jest na terenie kraju lub jeśli chodzi o międzynarodowy transport. W szczególnych przypadkach używane są wszelkie możliwe dostępne środki transportu takie jak samolot czy też statek. Zazwyczaj nie ma przeszkód aby sprowadzić trumnę czy też urnę z dowolnego kraju a najczęściej odbywa się to z takich Państwa jak Niemcy, Wielka Brytania - Anglia, Estonia, Holandia, Włochy, Stany Zjednoczone czy też Szwecja.

Proponowanych jest wiele usług, które są niezbędne w przeprowadzeniu pogrzebu Mając doświadczenie zakłady pogrzebowe są w stanie świadczyć serwis w pełnym zakresie. Poniżej kilka porad.
 1. Zgłaszając się do zakładu pogrzebowego, aby muc rozpocząć organizację pogrzebu wymagane są niezbędne dokumenty takie jak: akt zgonu, dowód osobisty osoby zlecającej pogrzeb.
 2. Jeżeli pogrzeb ma być kredytowany niezbędnym będzie legitymacja rencisty lub emeryta osoby zmarłej (ewentualnie ostatni dokument np. wycinek renty, emerytury), aby zakład pogrzebowy mógł zgłosić się w imieniu zlecającego o przyznanie zasiłku. Będzie to potrzebne dla ZUSu a w przypadku rolnika KRUSu.
 3. W momencie, gdy pogrzebem zajmuje się wnuk, dziecko lub rodzeństwo osoby zmarłej będzie potrzebny akt urodzenia. Jest to wymagane, aby ustalić pokrewieństwo osoby zajmującej się pogrzebem.
 4. Jeżeli pogrzeb będzie miał odbyć się poza parafią osoby zmarłej, wymagana będzie zgoda księdza, gdzie należała osoba zmarła.
 5. Niezbędne dokumenty, które są wymagane aby dostać zasiłek pogrzebowy:
  • należy posiadać wniosek zasiłku pogrzebowego, który będzie wypełniony
  • akt zgodu - odpis
  • niezbędna będzie legitymacja rencisty lub emeryta, może być też odcinek ostatniej emerytury lub renty, a jeżeli osoba była pracująca zaświadczenie z zakładu pracy
  • jeżeli jest zamiar kredytowania pogrzebu wymagana będzie notatka z dowodu osobistego
 6. usługi pogrzebów są świadczone w każdym obrządku religijnym również świeckie.
 7. W Kościele Katolickim kremacje są możliwe od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku.
Usługi pogrzbowe Gdańsk.